Hoe de Oosterwijkse Pinksterfeesten de kaartverkoop online regelden met GO-tickets: minder drukte aan de deur, meer overzicht vooraf.
De Oosterwijkse Pinksterfeesten zijn een jaarlijks hoogtepunt in het buurtschap Oosterwijk, grenzend aan Zelhem. De stichting, ontstaan uit de buurtvereniging De Oosterwijk, organiseert een veelzijdig evenement met Tractor Pulling, jeugdactiviteiten, een Oldtimer Toertocht en een tentfeest op zondagavond. GO-tickets hielp de stichting een grote stap te zetten in de ticketverkoop en bezoekersregistratie.
Remco Rexwinkel, algemeen bestuurslid van de vereniging: "Ons probleem was tweeledig: de kaartverkoop verliep nog uitsluitend aan de deur, wat de doorstroming van bezoekers tijdens piekmomenten bemoeilijkte. Daarnaast hadden we geen goed overzicht van het aantal bezoekers vooraf."
Met GO-tickets werd de ticketverkoop volledig online ingericht. Bezoekers kochten hun ticket vooraf via de ticketshop en ontvingen automatisch een e-ticket met QR-code. Aan de ingang werden de tickets snel gescand via de gratis GO-tickets scanner app. De doorstroming aan de deur verbeterde direct merkbaar.
Remco over de samenwerking: "GO-tickets werkt eenvoudig en overzichtelijk. Het systeem was snel ingericht en de ondersteuning van het team was uitstekend. We raden GO-tickets aan bij iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en gebruiksvriendelijke ticketoplossing."
Meer dan 2.500 organisatoren in Nederland en België gingen je al voor.
Jouw data is veilig bij ons! We zijn ISO 9001 en 27001 gecertificeerd en werken volgens GDPR richtlijnen.
Meer over onze werkwijze